Už nespřáteluju !!!
Reklamy ZDE a pokud to bude někde jinde budu reklamu ignorovat a smažu jíí!!!!
Dělám dessy na objednávku ZDE XD

Kontrola Affs: adela4444.blog.cz/1008/zapis-affs#komentare 


Pozastaveno na neurčito......

Leden 2010

Já a koníci!!

31. ledna 2010 v 19:52 | Aaaa |  ♥Já a koníci♥
tak takhle jsme s mojí nej. kámoškou prožívali mikulášskou u koní!!! ten kůň který je na fotce se jmenuje Bubu kůň po dostizích já jsem ten čert a moje nej. kamís je ten andílek


Od SB Katushky a Angeliky

31. ledna 2010 v 17:47 | Aaaa |  ♥Diplomy od vás pro mě♥
díky mooc je krásný

Jsem zpět!!!!

31. ledna 2010 v 9:48 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Ahoj tak jsem se vám vrátila v pořádku!!!!!!!!!! Moooc jsem si to tam užila!!!!! Jeli jsme busem do Kolína a z Kolína vlakem do Prahy. Cesta byla úmorná!!! Když jsme přijeli na místo,tak jsme se připravili na cestu do čokoládového domu. Nalíčili jsme se,učesali a oblékli. Poté jsme se vydali do čoko. domu. Když jsme byly na místě,pak jsme si udělali čoko testy a pak jsme měli příležitost se pomalovat čokoládou na obličeji,malování čokoládou na papír a vyrití obrázku do čoko. stěny. Ale myslela jsem že to bude lepší. Pak jsme šli na Karlův most a porozhlédli jsme se po Vltavě. Pak jsme šli do Paladia(velko obchod) tam jsme se v KFC pořádně nadlábli a porozhlédli jsme se po obchodech. Poté jsme se vydali domů.(jako tam kde přespáváme) Všichni jsme byly znaveni. Já si lehla do spacáku a odpočívala,málem jsem usla jenže.........holky mě okamžitě vzbudily a šli jsme hrát na babu a schovku. Hráli jsme asi do dvou hodin na druhý den. Pak jsme si šli do spacáčku lehnout a já se ještě přecpávala řízkama z domova. Věrka(moje kámoška) začala vyprávět Haryho Potra a tak jsem poslouchala vyprávěla totiž relikvii smrti. Při tom jsem ale usla protože kdyby jste jí slyšeli vyprávět!!!!! Tak se vám protočej oči,ona jede jede a pořád mele úplně do toho nejpodrobnějšího detailu,třeba že Hary měl neviditelnou tečku na kostýmu. Druhý den ráno jsme vstali v 09:30. Upravili jsme se a oblékly,pak jsme si zbalili a začali jsme uklízet celí to spací místo. Poté jsme se vydali do obřího Paladia kde jsme si dali objed a nakoupili si dárečky. A pak hůrá cesta domů. Když jsem přijela domu začala jsem tenhle článek psát,ale jelikož jsem byla unavená,tak jsem ho dopsala až dnes.


PS. pokud nám naše vedoucí pošle fotky na meil,tak je sem určo dám.

Jedu pápá!!!!

29. ledna 2010 v 9:23 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Ahoj moje SBenka..............................dnes v 10:40 odjedu do Prahy na výpravu ze skautem!!! Budeme tam přespávat na sobotu a vrátíme se asi až v půl šestý večer!!! Takže neslibuju že se mi bude chtít na compa!!!!! Prosím nemažte si mě má SB budou to jen dva dny!!!! V neděli se snad ukážu na blogu a něco přidám a pak všechny hezky objehnu!!!


pp Aaaa


Moje výzo

28. ledna 2010 v 13:44 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Ahoj..............tak udělám vám tu přehled měho vysvědčení doufám že se v tom vyznáte!!!

Vysvětlivky:

VÝBORNÝ-1
CHVALITEBNÝ-2
DOBRÝ-3
DOSTAČUJÍCÍ-4
NEDOSTATEČNÁ-5

tak jdem na to-

Třída: 6.B

Ročník:6

Školní rok: 2009/2010

Jméno a příjmení: Adéla Rathová

Datum narození: 1.srpna 1998

Místo narození: Kolín

Chování: velmi dobré

Celkové hodnocení: prospěla

Zameškané hodiny: 72 omluvených,0 neomluvených

Pochvaly a jiné ocenění: x

Povině předměty:

Český jazyk a literatura-chvalitebný
Anglický jazyk-dobrý
Dějepis-výborný
Výchova k občanství-výborný
Výchova ke zdraví-výborný
Zeměpis-chvalitebný
Matematika-chvalitebný
Přírodopis-výborný
Fyzika-výborný
Hudební výchova-výborný
Výtvarná výchova-výborný
Člověk a svět práce-výborný
Tělesná výchova-výborný
Informatika a komunitika technologie-výborný
Osobnostně sociální výchova-výborný
Ruský jazyk-výborný

Nepoviné předměta:

Klavír-pracovala úspěšně

Tsk to je vše co na to říkáte????

PS. prosím vás nejsem příbuzná Davida Ratha z politiky-fůůůj

Kolika

27. ledna 2010 v 14:44 | Aaaa |  ♥Nemoci♥
Popis nemoci : Bolesti žaludku .

Příznaky : Při lehčí formě tohoto onemocnění kůň odmítá jíst, celé hodiny prostojí a smutně se dívá . Když je to vážnější, lehá si na zem a válí se po zádech . Při velmi vážné formě onemocnění se kůn silně potí a potácí se ode zdi ke zdi .


Závažnost : Onemocnění může být velmi vážné a přivodit smrt . ! .


Příčina : Krmivo obsahuje příliš koncentrátů nebo něco, na co kůn není zvyklí (zejména ve velkém množství). Někdy si kůn koliku přivodí pojídáním podestýlkové slámy nebo vypitím velkého množství vody bezprostředně po jídle.

Léčba : Odeber koníkovi krmivo a co nejdřív zavolej veterináře . ! ! Jak nemoci předejít : Pokud nemá koník stálý přístup k vodě, dej mu před jídlem napít.


Dodržuj všechna pravidla správného krmení .

Dobrá..........

27. ledna 2010 v 14:37 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Takže......................info. o koních přidávat budu!!!! Asi si už někdo všiml že jsem nedávno přidala chody koní pokud ne,tak to najdete pod rubrikou KONĚ!!!! Všechny info. které přidám budou pod rubrikou koně takže se mějte a dnes už snad nějaké info. přidám!!!!!!

Dipík od Multíka48

26. ledna 2010 v 18:59 | Aaaa |  ♥Diplomy od vás pro mě♥

díky je krásnej

Takže...............

26. ledna 2010 v 18:50 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Ahoj.......................chci se vás zeptat jestli chcete abych na blog začala přidávat nějaké info. o koních!!!!!! Pokud ano,tak hlásněte v anketě-ano!!!! Pokud ne,tak hlásněte v anketě-ne!!!

Díky za hlásky-pp Aaaa

Hurá!!!!!

25. ledna 2010 v 17:25 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Ahoj,tak mi to vše už funguje i doma!!!! JUPÍ!!!!! Konečně sem budu přidávat články tak zatim pp

Videjka s Frískama!!!-ten nejkrásnější kůň ze všech

24. ledna 2010 v 12:30 | Aaaa |  ♥Videjka♥

Podle mě je frís ten nejkrásnější a nejladnější kůň ze všech!!! Jeho tmavě hnědá až černá barva je úplně překrásná,líbí se mi taky jeho hříva,která je strašně krásně vlnitá!!!!

A teď se chci zeptat vás jaké plemeno koně máte nejraději????

Dejte si to na blog

24. ledna 2010 v 9:36 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Prosím podepište se na tento obrázek třeba přes photofiltre vyrobil´ho nICÍSEK tak se prosím na něj podepište a dejte si ho na blog!!! Diky mooc Aaaa a nICÍSEK


Stop-týrání zvířat sakra!!!!

23. ledna 2010 v 20:09 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Videjko co jsem našla na youtube.com-stop týrání zvířat a zde je citát

Kdo je nejlepším přitelem lidí??? My!!!!

Kdo člověka vždy utěší od bolesti???? My!!!!

Kdo ho zachrání z nesnazí???? My!!!!!

Kdo mu hlídá jeho záda???? My!!!!!!

Kdo kvůli člověku ryskuje život??? My!!!!

Kdo mu pomůže když je sám??? My!!!!

Kdo ho miluje a nykdy by ho neopustil??? My!!!

TAK PROČ MY DOPADÁME TAKHLE?????(otázka kterou si zvířata pořád pokládají) PROTOŽE LIDI SI NEVÁŽÍ TOHO CO MI PRO NĚ UDĚLÁME RADŠI NÁS UTOPÍ,UGRILUJÍ NEBO NECHAJÍ HLADOVÉ ABYCHOM JE JEŠTĚ VÍCE MILOVALI!!!!!!! JENOMŽE KDYŽ MI MILUJEME ONI NE A TAKHLE TO VYPADÁ KDYŽ SE SNAŽÍME BÝT PRO NĚ TÍM NEJDRAŠÍM ZE VŠECHO:(TEĎ SI ZAPNĚTE TO VIDEO)Hodnocení SB na měsíc leden

23. ledna 2010 v 18:22 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Takže je tu hodnocení SBenek na měsíc leden!!!

Excelent
Good
Nejsi tu často,ale jde to
Hrůza a děs
MažuAnihorses-Anihafling: obíháš jsi tu poměrně často,teda teď jak jsi dělala ten blog jsi tu mooc nebila,ale co to neva!!! Pokud se chceš vyhoupnout na SB excelent ještě přidej!!!!


Multík48: tak ty jsi něco mezi good a excelent občas tu jsi a občas ne,ale řeknu ti patříš mezi nej. SBíška které mám!!!


nICÍSEK: tak ty jsi taky něco mezi good a excelent!!!! Jsi tu poměrně často obíháš a stejně jako multík48 patříš mezi ty nej. SBíška!!!


Gabuldik: takže ty jsi prostě a jednoduše to nej. SB-excelent!!!! Obíháš skoro každý den ke každému článku většinou píšeš komenty!!! No prostě to nej. SB co tu mám!!!!


Marciarab: no ty jsi good SB!!! Chodíš sem tak zhruba akorát pro mě dostačujíc!!!! Mám tě ráda protože mi skoro ze vším pomůžeš(myslim jako z blogem atd..) patříš taky mezi ty nej. SB,ale tohle hodnotim podle toho jak často tu jsi jinak by jsi byla uplně to nej. SB ze všech,jelikož jsi moje dobrá kámoška která mi ze vším pomůže a nikdy se na mě nevyprdne!!!


MontyBara: no MontyBaro ty si se hrozmě mooc zhoršila nevim co víc k tobě napsat,prostě hrůza!!!


Simulka: jako jo je to dobrý akorát by si měla být více aktivní na mim blogu více obíhat a více psát komenty!!!! Myslim že máš nato aby si se vyhoupla do good SB!!!


Delda: no něco jako MontyBara mooc sem nechodíš nepíšeš skoro žádné komenty,no prostě hrůza!!!!


Mezi mé velive nej. SB patří:

Multík48
nICÍSEK
Gabuldik

Mezi dobrá SB patří:

Marciarab
Anihafling-Anihorses

Mezi mé SB které už směřují k horšímu patří:

Simulka

A mezi ty SB které bych nerada smazala,ale asi budu muset patří:

MontyBara
Delda


To je vše a velmi chválím má SB které jsou nej. a samozřejmě chválím i ty SB které patří mezi dobré.

PS. KOMU Z VÁS SE MOJE HODNOCENÍ NELÍBÍ NAPŘ. CO JSEM O VÁS NAPSALA ATD... TAK STAČÍ NAPSAT DO KOMENTŮ A JÁ TO TEDY SKUSÍM ROZVÁŽIT A ZMĚNIT!!!!!!!

New dessing!!!!

23. ledna 2010 v 17:17 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
A je tu zase new dess!!!! Je zase mnou dělaný z části v malovíní a z části v photo filtru. Mě se líbí zatím ze všech dessů nejvíc!!! A jak se líbí vám???
Páteční jízda na Fortysovi

22. ledna 2010 v 20:47 | Aaaa |  ♥Já a koníci♥
Dnes jsem byla na koních. Když jsme přijeli na místo,tak jsem se převlékla do jezdeckého a šla připravit sedla+uzdečky!!! Pak jsme z Luckou začaly chytat koně. Šli jezdit: Fortys,Vanilka,Dolar,Bubu,Eddý,Ajda,Deisy(jména koní)!! Já jsem šla na Fortyse a tak jsem si ho osedlala,pak jsem s ním šla na jízdárnu a opracovala si ho. Když přišla Pája(naše trenérka) tak jsme začali klusat,mnoho holek mělo problém vyjíždět rohy a klusat na správnou nohu. Mě to naštěstí šlo!!!! Hodinu jsme jezdili a pak jsme šli odsedlávat!!! Nejprve jsme koně odsedlaly a oduzdili,pak jsem vše uklidili a začolo krmení dovalili jsme každá jeden bálík sena a nasipali oves všem koníkům!!! Poté jsem jela domů,ale řeknu vám bylo to super!!!!!!!!

Něco new

22. ledna 2010 v 20:38 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Takže rozhodla jsem se udělat new rubriku já a koníci!!! Zapíšu tam každou mou jízdu na koni,pak jsem taky dám všechny fota koní z naší stáje a něco míň k nim napíšu!!!!

pp. Aaaa

Zápis SBenek!!!!

19. ledna 2010 v 19:09 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Takže jelikož se mi vše na blogu posralo,tak jsem zapoměla kdo je vším mím SB!!! Proto jsem se rozhodla o zápísek SB!!!! Co po vás chci????

Blog:
Přezdívku:
Proč jste zůstali nadále mím SB??:

Samozřejmě kdo není mím SB se může taky zapsat a stát se novým SBenkem!!! Mimochodem zapisovat se můžete do 25.2.10-kdo se nazapíše,tak ho bohužel vymažu!!!

Vím o Gabuldikovi že má pozastavenej blog a tak pokud se nezapíše nadále si ho stejně nechám!!!

Jak je to možný?????

19. ledna 2010 v 18:55 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Ahojik......................to je zvláštní tady mi to jde(u babičky) a dome ne nevím co s tim je,takže pokud budu u babičkytak budu přidávat hodně článku,ale pokud budu doma,tak bohužel nic!!!!!!!!!


PS. pokusím se teď přidat nějaké články