Už nespřáteluju !!!
Reklamy ZDE a pokud to bude někde jinde budu reklamu ignorovat a smažu jíí!!!!
Dělám dessy na objednávku ZDE XD

Kontrola Affs: adela4444.blog.cz/1008/zapis-affs#komentare 


Pozastaveno na neurčito......

Únor 2010

Soutěž!!!!!

28. února 2010 v 15:48 | Aaaa |  ♥Soutěže♥

Takže mám tu pro vás všechny grafickou soutěž!!!! Vždy sem dám nějakou fotku a napíšu k ní třeba upravíte jí do modré barvy napíšete tam koníče atd.... Takže ten kdo se přihlásí musí mít třeba photofiltre,photoshot,malování atd.... Jinak se do soutěže přihlásit nemůžete!!! Vždy budete mít čas do odevzdání upravené fotky!!!

Kdo se chce přihlásit tak ať napíše do komentů tohle:

Přezdívka:

Blog:

V jakém programu to budete upravovat:


Toť vše doufám že se vás přihlásí co nejvíc!!!! Soutěž se rozjíždí už zítra!!Vanilla!!

28. února 2010 v 13:16 | Aaaa |  ♥Já a koníci♥


Jméno: Vanilla
Plemeno: ČT
Věk: 10

Moje slova o ní: No takže je velice tvrdohlavá a potřebuje jezdce který na ní platí!! Mě třeba zrovna moc neposlouchala,ale teď je jako beránek. Dále skvělá parkuračka a je opravdu nádherná. Ve výběhu se sice chová jako královna,ale to je normální!!!

Novinka do blogu!!!!

28. února 2010 v 13:11 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Mám pro vás menší návhr!!! Tam kam jezdím na koně,tak bych odtamtud dávala koníky sem na blog vždy by tady o nich bylo něco napsané a fotk!!! Takže už dnes sem jednoho koníka dám a bude to pod rubrikou já a koníci!!! pp

Uši

28. února 2010 v 13:08 | Aaaa |  ♥Komunikace♥
Uši

Uši mohou napovědět, na co je kůň právě zaměřený a jak se cítí. Kůń otáčí uši k tomu, na co je zaměřený.

1. Směřující dozadu - unavený.


2. Položené dopředu - pozorný, zvědavý.


3. Pevné položené - nejistota, obavy.


4. Svěšené na stranu - uvolněný


5. "Přišpendlené" k hlavě dozadu - varování, agresivita, vztek


6. Směřující do různých stran - Zaostřeno na dvě věci najednou.


7. Pohybující se do různých stran - spousta děje, zvědavý, nerozhodný.
Opět nekopírovat!!!!!!! Autor moje trenérka!!!!!


Co dnes bude?

28. února 2010 v 13:06 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Čauky všichni...........mno dnes se mi do ničeho nechce,ale musim něco udělat protože zejtra je už škola a já pak nestíhám!!!! Mno takže dnes mám v plánu:

Přidat jeden druh komunikace asi nejspíš uši
Takovou jednu novinku do blogu
Možná přídám i nějaké plemeno!!!

No a pokud ještě něco vymyslim tak to!!! To je asi vše pp všichni!!!!!!

Moje Klikajda!!!

27. února 2010 v 20:29 | Aaaa |  ♥Moje keci♥

ikonka od Deldy je krásná,mooc děkuju a co chceš na ten dess a co na diplík???

New desing

27. února 2010 v 19:20 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Ahojda,takže máme tu opět new dess!!!! Dělala jsem ho sama a myslim že se celkem povedl!!!! Tak snad se vám líbí!!(pište do komentů)

Jízda na Fortisovi!!!

26. února 2010 v 21:44 | Aaaa |  ♥Já a koníci♥
Ahojky dnes sem byla zase na konících a tak vám sem zapíši jízdu!!!


Takže přijela jsem tam a jako první jsem se oblékla do jezdeckého,pak jsem šla vyčistit Buba. Vůbec to nešlo byl zaprasenej,jako prase. Ale nakonec mi šla pomoct ještě Verča a to sme dali buba do kupy. Pak sem šla ještě čistit Fortyse a pak sem ho osedlala. No potom mě moje trenérka poslala na jízdárnu abych šla už koně uvolnit. Mno tak sme s Fortym šli!!! Na jízdárně jsme byly jenom tři Laura,Irenka a já!! No takže nasedla jsem na Fortyse a upravila se v sedle. Pak sem začala krokovat když přišla trenérka řekla že si máme naklusat a tak sme začali klusat. Pak sme jezdili od stěny ke stěně,pracovní klus,stehení sed,ze středu...no prostě všechny jízárenský cviky který by měl správný jezdec znát,tak se tady s nimi snad nemusím rozepisovat. No pak sme zase chvíli krokovali a pak zase klusali. Nakonec jsme měli vykrokovat a Fortys se tak nádherně protahoval!!! No pak přišli ještě tři holky z vyjížďky,takže nás na jízdárně bylo 6. No,ale co by se nestalo na konec krásné jízdy?? No ovšem jedno prkno od zavírání ohrady spadlo a pronik do jízdárny ponák jménem Honza. Ovšem to se nic nedělo do tý doby než si to druhé prkno otevřela Scarleta a vběhla dovnitř(pěkně prudící a zlá kobila)!!! No a za nís si to peláši Whitny(divoška)!! No takže mazec největší!! Já sem slezla s Fortyse protože Scarleta ho tam začala honit!! Pak ke mě přišla Péťa a řekla mi abych chodila s Vanilkou po jízdárně že pujde Fortyse odsedlat!! No takže Vanilka a Scarleta by se nejraději zabili takže Scarleta hned za prdelí Vanilky já posraná až za ušima no mazec!!! Takže nakonec Whitny začala cválat polašila Scarletu Scarleta Vanilku a už to jelo mě mále všichni koně pošlapali já Vnilku pustila,mazec mno!!! Nakonec tam přišla trenérka a všechno vyřešila koně vodëhnala a my šli odsedlávat!!! Pak se ještě krmilo,ale to já už jela dom!!!! pp

Hodnocení SB na měsíc únor!!!

26. února 2010 v 13:57 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Takže jak to bude probíhat-budu vám dávat známky jako ve škole a vždy k vám neco málo napíši!!!!! Kdo bude mít 5 bude smazán!!!!!

1-jsi skvělý
2-super
3-no měl by si přidat
4-totálně hrozný přidej nebo tě už příště smažu
5-mažu


Nica♥BeautiFul Horse♥-1: obíháš poměrně každý den,čteš články a jsi tu často nemám co dodat!!!!!


Anihorse-Anihafling-2: od minula si se zlepšila,takže supr,ale jinak teď ke konci zase málo oběhů,no ale neva snad to do příště udržíš!!!!


Multík48-2: takže píšeš k láčnůk komenty poměrně často není co dodat!!!


Gabuldik-2: od minula obrovský zhoršení,ale stejně pořád dopadáš na dobrou známku,oběhi jsou taky poměrně často!!!!!


Terry-1: Jsi skvělá oběhy každý den prostě paráda


Mishule-1: Taky paráda stejně jako Terry


Simulka-2: prostě supr jsi tu nejmíň jednou týdně,takže myslim že články čteš!!!


Marciarab-3: no tady je to trochu horší než u ostaních,měla by si přidat!!!! rozmejšlela jsem se u tebe mezi čtyřkou nebo trojkou!!!!!


MontaBara-2: jelikož máš pozastavený blog beru tě jako že za dvě protože to jednička být nemůže bylo by to vůči ostatním nefér,ale je to dvojka protože máš pozastavený blog a i přesto se sem někdy jukneš!!!!


Delda-1: no prostě jedna bez jakých koliv slov!!!!


Parcure-horse***lucuš...-3: bohužel troječka mno!!! doufám že příště to bude lepší!!!!


Mausinka-2: JÁ MYSLIM ŽE BY TA DVOJKA JEŠTĚ MOHLA BÝT!!!!


Vs-jenny-5: mažu jako zhoršení obrovský!!!


Angelika a Kathuska-3: jako za tři v pohodě!!!


Kája-5: mažu to samé co vs-jenny


Any a Very-5: mažu a to samé co vs-jenny a Kája!!!!No takže zde vidíte jak vás v obíhání vidím,doufám že se nikdo neurazí!!! a nebude si myslet že jedničky a dvojky dostali moji vivolení!!! Chci hodně pochválit dvojky a jedničky,protože ty se opravdu snaží!!!!! Trojky-v pohodě snad to do příště bude lepší!!! Čtyřky-nikdo!!! Pět-jako mažu a žádný crcání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Melisa a její život s koňmi-7.díl-Cesta za Pilgrimem

25. února 2010 v 19:59 | Aaaa
Melisa se opatrně plížila do stáje,aby nějak ochranka nepozřela že jde do stáje signalizovat Karol!! Když byla Melisa ve stáji,tak hledala Karol,Karol byla v sedlovně a ochranka prohledávala boxy,takže Melisa mohla za Karol zajít a říct jí ať hlednání ukončí!! Opatrně se připlížila a říká "Pst... Karol koně jsou venku za stromem,aby je někdo neviděl už ukonči to hledání!!!,, "Meliso jsi normální víš jak sem se polekala??? Tohle už mi nedělej a neboj pátrání ukončim,, "Fajn jdu zatím za koňmi pak tam přijď za mnou!!!!,, "jj,,. Melisa se zase rychle plížila zpátky ven,aby jí ochranka nezpozorovala!!! "Ehmm pane ten prsten asi nenajdeme(Karol hrála brek),, "Jen se neboj snad se někde najde ještě zítra budu hledat,, "Dobře jste tak laskavý,, "Tak teď jsi di do svého pokoje dej si teplou koupel uvař si čaj a pak si jdi lehnot,, "Dobře a dobrou noc,,. Místo toho aby šla Karol do svého pokoje zamířila si to za Melisou které stála vzadu za stájí u stromu!!!! "Ufff zvládli jsme to Meliso,, No to zvládly,ale teď ještě zvládnout tu cestu do hor!!! Povedu nás protože cestu tam znám a ty pojedeš hned za mnou!!! Jo ještě vzala si nějaké zásoby,třeba jako pití a tak??,, "Jo vzala Karol neboj sem vybavená a dokonce mám i mapu na které sem se dočetla že po cestě je potok pitné vody,takže můžeme koně napojit!!!,, "Supr,ale teď už do sedla,,. Melisa s Karol nasedly na koně a vydali se hned cvalem do toho velkého kopce který vedl k horám!!! Když vijeli do kopce,tak se blížily k místu kde si mohli chvíli odpočinout a poblíž byl i potok s pitnou vodou takže mohli koně napijit!!! Když tam byly,tak Karol šla napojit obě dvě klisny,byly strašně udýchané takže si zasloužili porádně se napít!!! Melisa mezi tím seděla na pařezu a jedla chleba a pila!!! Když se Karol vrátila Melisa měla už dojedeno a tak podržela koně,aby se mohla Karol najíst!!! Po hodině se zase vydali na cestu!!! Jely přez lesy a pak se dostali do hor kde to bylo nejhorší. Koním se to tam smekalo a holky málem spadly. Najednou v dáli byla vidět velká továrna a to Karol řekla "Tak tady v tě továrně jménem DARKMEN se vyrabí ty zbraně už je to k ní asi jen 10 minut cesty,, Po deseti minutách se dostali až k továrně jenže všude byla ochrake ze zbraněmi a Karol s Melisou neměli šanci proniknout do vnitř!! Jenže najednou uslyšeli hlasité zaržání koně a to už Melisa věděla že se něco děje z Pilgrimem!!


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!!!!!!

První nádherný den!!!!

25. února 2010 v 16:01 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Ahojik...........dnes sem měla odpolku takže píšu až teď!!! U nás tady byl dnes opravdu nádherný den!!! Svítilo sluníčko bylo deset stupniů mno prostě senzace jen kdyby ten sníh už roztál!!!! Z holkama při odpolední přestávce jesme byly venku jen v tryku z krátkym rukávem,což už znamená že se bude blížit nádherné jaro!!!!! JOjojojojoojoj!!! Radujte se se mnou!!! Asi sem se krapet z toho všeho zbláznila no ale co!!! Jinak zítra jedu na koně,takže tu bude zase moje jízda!!!! A ještě dnes chci napsat další díl Melisi!! Snad to vše zvládnu,tak pp Aaaa

♥Reklamy♥

24. února 2010 v 22:50 | Aaaa |  ♥Reklamy♥
Zde beru všechny reklamy!!! Kromě SPŘÁTELENÍ to máte oddělené jinde!!! UPOZORNĚNÍ RAKLAMA KTERÁ BUDE DÁNA JINAM NEŽ SEM BUDE AUTOMATICKY SMAZÁNA A IGNOROVÁNA!!!!!! Jinak nepřihlášuji se do virtuálních stájí!!!

Vyserem se na kluky!!!!!

23. února 2010 v 17:23 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Takže,aby jste se nedivily proč to sem dávám mno to z toho důvod že mě kluci totálně serou,až na pár vijímek,ale teď mě má jeden kluk rád já mu řekla asi sokrát neeeeee a von se pořád snaží mě zbalit!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ehmmmm pořád mi něco kupuje a ví že nemá šanci!!!! S tinhle klukem sem byla do nedávna nej. kámoška a najednou se to trochu zlomilo a z nej. kámošky se stala láska největší!!!! Vopravdu trapas aj teď mě pořád kluci naháněj abych s nim chodila!!!! Ale já na něj seru a už se s nim nebudu ani bavit!!!!! Chjo vždy to dopadne takhle!!!! Takže jak název článku napovídá "vyserem se na kliky" znamená to že nejlepší je si s klukem jen tak pohrát,ale ne si ho brát na plnej úvazek já to tak dělám a je to celkem fajn!!!! Žádnej kluk u mě nemá šanci,o5 na pár vyjímeké!!!! Ehmmm radim dobře když vás kluk chce na plnej úvazek tak to neberte teda pokud se vám opravdu nelíbí!!! Moje skušenost že Nica♥BeautiFul Horse♥,víme sví!!!! Šatna klavír atd....

Vzkaz pro členy virtuálního ponnyranche!!

22. února 2010 v 15:27 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Ahoj.....................takže většina členů mého ponnyranche je moje SB!!! Takže vám chci jen oznámit že ponnyranch se ruší a nebudu už zakládat žádnou jinou virtuálku nebo něco podobnýho!!! Protože mě prostě nebaví když se někdo přihlásí jako člen chodí tam k začátku a pak se na to totaluš vysere!!! A když tu virtuálku zrušim tak mi pak napíše to je škoda že si to zrušila!!! A stejně tam nechodil!!! Takže KONEC!!! A ještě budu přemejšlet o tom z jakejch virtuálek se odhlásim protože sem přihlášená ve virtuálce enelsi pak zlatá podkova a milton!!! Nevim kde se odhlásim,ale chtěla bych zůstat pouze v jedné virtuálce a spadá to na zlatou podkovu,takže uvidíme mno!!!! pp zatím

Kontrola SB!!!!!

21. února 2010 v 11:03 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Ahojik všichni!!!! Takže máme tu zápis SB! Budu mooc ráda když se zapíšete všichni,ale bohužel ten kdo se nezapíše bude vymazán! Na zapisování máte čas do 26.2.2010!!

Beru ohled na pozastavené blogy což je MontyBara!!!!

Do komentů napište:

Přezdívku:
Blog:
Proč jste zůstali SB:
Jaké jsem já SB:1-5 jako ve škole!!!!

JEŠTĚ JEDNOU ZDŮRAZŇUJU TEN KDO SE NEZAPÍŠE MÁ PADÁKA(SMAŽU HO)!!!!!!!

Oči

20. února 2010 v 22:28 | Aaaa |  ♥Komunikace♥
Širokou škálu pocitů lze vyčíst právě z očí. Kůň může mít přátelský, ustrašený, znuděný, zvědavý nebo něžný "pohled". Zde je pár příkladů:

1. Viditelné bělmo - úzkost, vztek.

2. Napůl zavřené - únava, uvolněnost, spánek.


3. Vrásčité oči- znepokojení.


4. Mrkání- zpracování informací, myšlení

5. Mírné očí - vlídnost, uvolněnost, učí se.

6. Přimhouřené oko - napjetí, vzdor.

Autor moje trenérka!!! NEKOPÍROVAT

Pro Terry a Mishul

20. února 2010 v 20:27 | Aaaa |  ♥Diplomy za SB♥
Ahojik holky chci se vám omluvit že jsem vám neudělala diplomi za BS dřív ,ale nějak jsem na to zapoměla!!! Takže tady je máte.Všecko new!!!

20. února 2010 v 18:55 | Aaaa |  ♥Moje keci♥
Takže máme zde všecko new!!! Rozcestníky dess menu stránku atd.... já doufám že se vám nová podoba blogu líbí!!!! pp vaše Aaaa

Rozcestník příběhy a komixi

20. února 2010 v 16:41 | Aaaa |  PŘÍBĚHY ČI KOMIXI
http://th01.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/137/2/e/Summer_horse_by_dInmIn.jpgRozcestník já

20. února 2010 v 16:20 | Aaaa | 
http://th01.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/137/2/e/Summer_horse_by_dInmIn.jpg
Jízda na Daisy!!!!

20. února 2010 v 13:03 | Aaaa |  ♥Já a koníci♥
Ahoj....tak dnes sem zase byla na koních!! Nemám fotky,ale to snad neva!! Dnes jsem jezdila na Daisy střední kůň!!!! Nejprve sem chytla Nelu(poník) a Whitny(frís),pak sem je obě vyhřebelcovala a pak jsem je pustila zpět do výběhu!! Potom jsem šla na jízdárnu a nasedla na Daisy!! Poté jsem si upravila třmeny a srovnala se v sedle! A pak jsem začala chodit po jízdárně! Pak ještě přišli další dvě jezdkině na ježdění a začali sme všichni klusat!! Jezdili jsme pořád kolo v C!! Aby se to koníkům mooc nesmekalo!! Nakonec jsme museli přejít do kroku protože ty dvě ženský už nemohli Daisy začala zlobit a to jen díky nim!!! Voni se tam smějou jako když by je někdo lechtal!!! Daisy se se mnou začala plašit a vod tý doby absolutně neposlouchala!!! Vůbec mě to nebavilo,oni se bavjej a já se tam nudim. Pak jsme dělali vlnovku a osmičku!!! Nakonec sme zase klusali a Daisy díky nim věla na překážku a začala dost zlobit!! Jelikož to byl jen křížek tak se na něj předníma nohama postavila a začala řehtat!!!! No katastrofa pak se chvíli i vzpínala bože já z ní byla hyn a z těch ženskejch ještě víc!!!! Nakonec se Daisy zase umírnila a bylo vše OK!!!! Pak sem šla odsedlat a pomohla Páje ještě uklízet sedla a uzdečky!!! Pak taky ještě krmit atd...... Nakonec sem jela domů celá unavená!! pp

Krásná videjka!!!!

19. února 2010 v 19:53 | Aaaa |  ♥Videjka♥

Tohle je o Arabech!!!! Tak moc pěknýTohle prostě skoukněte mooc vás prosí i když už prostě vás to nebude bavit dokoukejte se až do konce mooc plosím!!! a jinak je to o černých koníkách(to video) černí koníci jsou prostě nádherní!!!!